info@onlinereputace.cz   +420 776 33 77 31

Případové studie

Klienti, kteří nám projevili důvěru

Případové studie ochrany reputace a propagace

Možná si říkáte, třeba ochrana reputace se mne netýká, jsem jen obyčejný živnostník. Opak je však pravdou, služba ochrany reputace zejména v online oblasti je  důležitá pro všechny stejně jako propagace. Velká společnost, menší firma, celebrita, špičkový manažer či OSVČ, jednoduše každý usiluje o svou dobrou pověst, neboť právě ta rozhoduje ve značné míře o jeho úspěchu. Zvyšte svoje šance!

Sekce ochrany reputace

Reference na ORM z pracovního profilu LinkedIn

Ochrana reputace

Lživé komentáře

Jeden z klientů potřeboval akutně vyřešit situaci, jelikož zjistil, že se na frekventovaném diskuzním fóru o něm píšou lži. Během celého zásahu se ukázalo, že situace byla mnohem vážnější, protože stejný člověk klienta pomlouval pod různými přezdívkami týmiž slovy na dalších diskuzích. Status: Úspěšně vyřešeno!

Výsledky z vyhledávání

Klientovy výsledky na různá klíčová slova spjatá s jeho oborem činnosti byly v zoufalém stavu, neboť se tam všude objevoval jeden vykonstruovaný blog, který mu ničil pověst. Status: Úspěšně vyřešeno!

Napadení stránky

Zákazník čelil cílenému útoku na webovou stránku, která byla znepřístupněná, ale také i vyhledávač označil stránku za nebezpečnou. Status: Úspěšně vyřešeno!

Ukradený produkt

Zákazníkovi se ozval jeho známý, že našel jeho nový produkt na bazaru, kde ho nabízí cizí člověk, co jen láká z lidí peníze. Status: Vše úspěšně vyřešeno během 24 hodin!

Monitoring

Bylo nutné klientovi zajistit stálý dohled v sociálních sítích i nad tím, co se kde jinde o něm píše. Status: Úspěšně kontrolováno!

Ochrana reputace je komplexní činnost vyžadující celou škálu předem přesně stanovených postupů v návaznosti na potíže, na něž se bezprostředně reaguje. Pokud jste zde nenašli svůj problém, nevadí, všechny vyřešené případy sem neuvádíme.

Sekce propagace

Reference např. na SEO z pracovního profilu LinkedIn

SEO

Strategie propagace společnosti

Pomoc se zviditelňováním firmy a služeb i produktů je činnost, co se opakuje i mění zároveň. S klientem dohromady vždy efektivně reagujeme na potřeby trhu.

Nový web

Klient si u objednal vyhotovení a zprovoznění nového webu. Status: Hotovo!

E-shop

Firma menšího velikosti potřebovala vytvořit produktový e-shop. Status: Hotovo!

Sociální sítě

Být vidět na Facebooku i Instagramu, to si žádá dnes mnoho klientů. Tato zábavná práce nikdy nekončí.

SEO

Tohle byla první služba, kterou zakladatel Online reputace začal provozovat, od té doby úspěšně realizoval desítky případů pro menší klienty i společnost s miliardovým obratem. Jo to nikdy nekončící výzva!

PPC

Když klient objedná tuto službu, potřebuje rychle reagovat na trh, konkurenci a jeho SEO ještě na tom není ještě dobře či se to vyplatí jen kvůli krátkému horizontu užití. Tady lze opět klientské zkušenosti rozdávat.

Aktualizace údajů

Už se stalo i to, že zákazník měl neaktuální údaje na různých internetových stránkách a ve vyhledávání Google. Jednoduše jsme během jednoho dne s klientem reagovali na nejdůležitějších místech a jakmile vyhledávač přijal aktualizaci, bylo hotovo!